Zabiegi na twarz

Endermolift

Endermologia®  jest ekskluzywną technologią do mechanicznej stymulacji komórek. Jest w 100% naturalną metodą przeciwstarzeniową ,redukującą tkankę tłuszczową  oraz cellulit.

Endermologia®  ma szereg zastosowań w dziedzinie estetyki twarzy i ciała ( Lipomassage i Endermolift ). Rezultatem tych zabiegów jest poprawa jakości tkanki, samopoczucia, przeciwdziałanie oznakom starzenia oraz zlokalizowanej tkanki tłuszczowej.

Endermologia®  jest jedyną w pełni naturalną, skuteczną technologią w walce z obrzękami, cellulitem i miejscową otyłością. Efekty endermologii zostały potwierdzone badaniami klinicznymi.

Zabieg Endermologii®  jest zabiegiem modelującym sylwetkę. Polega na wykonaniu specjalistycznego, głębokiego i mechanicznego masażu podciśnieniowego.

Endermologia®  może powstrzymać powstawanie cellulitu, ale też cofnąć istniejące już efekty tego procesu. Taki zabieg dotlenia skórę i przyspiesza krążenie, dzięki czemu pobudza proces samoistnej odnowy biologicznej. Dzięki pobudzeniu metabolizmu organizm szybciej usuwa toksyny i tłuszcz. Endermologia®   często stosowana jest jako zabieg odmładzający. Zabieg intensywnie pobudza komórki tkanki łącznej do produkcji białek młodości – kolagenu i elastyny. Te substancje odpowiadają za sprężystość i elastyczność skóry. Endermologia®   może być stosowana na twarzy, szyi oraz dekolcie. Dzięki temu możliwe jest wygładzenie drobnych zmarszczek, poprawa konturów ust, twarzy i oczu, a także poprawa elastyczności oraz ogólnej kondycji skóry twarzy .

Zabieg trwa około 45 minut.

W klinice Urody Bonjour zabieg wykonywany jest na nowoczesnym, oryginalnym urządzeniu Cellu M6 Integral, który zapewnia indywidualne dobranie programu do potrzeb pacjenta.

Zabieg wykonywany jest przez wysoce wyspecjalizowanych ekspertów, co zapewnia  bezpieczeństwo i pozwala uzyskać optymalny efekt.

Zaleca się , aby zabiegi wykonywane były w seriach ( min. 10 zabiegów ).

Przeciwwskazania:

Endermologia®   LPG – przeciwwskazania

Endermologia®   LPG nie należy bezwzględnie wykonywać, gdy u pacjenta występują naczyniakiżylaki, zapalenie żył, przepuklina, uszkodzenia skóry, nowotwór lub gdy pacjent przyjmuje leki na krzepliwość krwi. Wykonywania zabiegów nie zaleca się w trakcie ciąży oraz bezpośrednio po niej. Masaż endermologii LPG można wykonać z pominięciem newralgicznych partii ciała, gdy występują implanty, blizny ze stanem zapalanym, kolczyki, pieprzyki, guzki czy tłuszczaki. Zabieg mogą wykonywać kobiety, które karmią piersią ale pierwsze karmienie po masażu może odbyć się dopiero po około 7 godzinach.