O nas

Alina Grodzicka

Certyfikowany trener VCC oraz egzaminator VCC.

Absolwentka studiów magisterskich Wydziały Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Absolwentka studiów podyplomowych na kierunku ”Kosmetologia Praktyczna” Wyższej Szkoły Zawodowej Kosmetologii i Promocji Zdrowia w Warszawie. Absolwentka studiów podyplomowych na kierunku ”Kosmetologia Medyczna” Wyższej Szkoły Zawodowej Kosmetologii i Promocji Zdrowia w Warszawie. Właścicielka salonów kosmetycznych, expert branży BEAUTY, expert w terapiach liposomalnych (wykonywała prace badawcze dla Ruhr-Universität w Bochum) oraz Dyrektor Instytutu Szkoleniowego Lukomades.

Julia Drzozga

Kosmetolog

Uroda i wizaż to jej wielka pasja, którą chciałaby przekazywać kobietom. W dzisiejszych czasach wizerunek jest bardzo ważny, kobiety bowiem muszą sprostać wielu wymaganiom na polu prywatnym, jak i zawodowym. W wielu przypadkach ma to wpływ na nasz sukces. Odpowiedni wygląd jest niezwykle ważny jeszcze z jednego powodu. Buduje poczucie własnej wartości, poprawia naszą samoocenę, ale również zmienia nasze nastawienie do otaczającego świata i ludzi. Jej misją jest sprawić, żeby każda z Pań po zabiegu w naszym salonie poczuła się piękna, była uśmiechnięta i pewna siebie.

Z wykształcenia jest kosmetologiem. Ta fascynująca dziedzina nauki wymaga ciągłego pogłębiania wiedzy. Udział w szkoleniach i konferencjach jest kluczowy, z czego nie ukrywa – bardzo się cieszy, ponieważ rozwój osobisty uważa za priorytet. Nabytą wiedzę sumiennie praktykuje, mając w zamiarze dojście do perfekcji.