O nas

Julia Drzozga

Kosmetolog

Uroda i wizaż to jej wielka pasja, którą chciałaby przekazywać kobietom. W dzisiejszych czasach wizerunek jest bardzo ważny, kobiety bowiem muszą sprostać wielu wymaganiom na polu prywatnym, jak i zawodowym. W wielu przypadkach ma to wpływ na nasz sukces. Odpowiedni wygląd jest niezwykle ważny jeszcze z jednego powodu. Buduje poczucie własnej wartości, poprawia naszą samoocenę, ale również zmienia nasze nastawienie do otaczającego świata i ludzi. Jej misją jest sprawić, żeby każda z Pań po zabiegu w naszym salonie poczuła się piękna, była uśmiechnięta i pewna siebie.

Z wykształcenia jest kosmetologiem. Ta fascynująca dziedzina nauki wymaga ciągłego pogłębiania wiedzy. Udział w szkoleniach i konferencjach jest kluczowy, z czego nie ukrywa – bardzo się cieszy, ponieważ rozwój osobisty uważa za priorytet. Nabytą wiedzę sumiennie praktykuje, mając w zamiarze dojście do perfekcji.

Marta Woźniak

Kosmetyczka

Absolwentka Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu. 
Specjalizuje się w zabiegach z zakresu Endermologii już od dwóch lat. Zajmuje się również pielęgnacją twarzy. 
 
Z uwagą śledzi nowinki i trendy na rynku kosmetycznym. Z przyjemnością zagłębia swoją wiedzę uczestnicząc w różnych warsztatach, kursach oraz konferencjach kosmetycznych.
Cechuje ją profesjonalizm, a swoją prace wykonuje z prawdziwą pasją. Do każdego klienta podchodzi indywidualnie dobierając odpowiednią pielęgnacje. Największą satysfakcję zapewnia jej zadowolenie z uzyskanych efektów terapii. Poprzez profesjonalną pielęgnacje stara się wydobyć drzemiące w każdej kobiecie piękno oraz dba by klientka czuła się wyjątkowo. Każda wizyta u niej to czas dla ciała i ducha.